LIGHTtalks: Careers in Photonics 2015 november 17

LIGHTtalks: Careers in Photonics (Regisztráció)

A LIGHTtalks az Európai Unió által indított és támogatott rendezvénysorozat, melynek fő célja a fotonika, azaz a fény tudományának és technológiájának népszerűsítése. A rendezvény előadásait a tudományos életből, valamint a vállalkozói- és ipari szférából érkező, a fotonikát különböző aspektusokból első kézből ismerő szakemberek tartják. Az előadások célja a fotonikában rejlő lehetőségek bemutatása a téma iránt érdeklődő középiskolás diákok, egyetemi hallgatók és a nyilvánosság számára.

„LIGHTtalks: Careers in Photonics

A rendezvény magyar előadói napja a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem és az Eötvös Loránd Fizikai Társulat közös szervezésében Budapesten kerül megrendezésre, az európai eseménysorozattal összehangoltan

2015. november 17-én 13 órai kezdettel,

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem F29-es épületének előadótermében (1111 Budapest, Budafoki út 8. F29 terem 1. emelet).

(helyszín elérhetőség: http://szkeptikus.bme.hu/f-29.html)

A rendezvény előadói különböző iparágak és ágazatok meghatározó szereplői, akik közül a következő előadók már elfogadták felkérésünket.

Jelentkezéséhez kérjük töltse ki az alábbi regisztrációs űrlapot: